Pusat Anak Permata Negara Di Negeri Pahang

Alamat Lokasi, Nombor Telefon dan Faks dan Alamat Emel Pusat Anak PERMATA Negara di Negeri Pahang

Pusat Anak PERMATA Negara Bentong

Kg. Bukit Gajah, Simpang Pelangai, 28740 Bentong, Pahang
Ketua pendidik: Nurulhana binti Kamis
Emel: papn_bentong@yahoo.com | bentong@permata.jpm.my
Tel: 09-2450264 / 09-2450063
Tarikh Beroperasi: 1 March 2011
Jumlah kanak-kanak: 40

Pusat Anak PERMATA Negara Bera

Taman Kerayong Indah, 28200 Bera, Pahang
Ketua pendidik: Suria Binti Mohammed Ariff
Emel: papnbera@gmail.com | bera@permata.jpm.my
Tel: 09-2552089
Faks: 09-2552087
Tarikh Beroperasi: 1 March 2011
Jumlah kanak-kanak: 33

Pusat Anak PERMATA Negara Cameron Highlands

Lot 360, Jalan Istana, Tanah Rata, 39000 Cameron Highlands, Pahang
Ketua pendidik: Noor Shakirah Binti Omar
Emel: papncameronhighlands@yahoo.com | cameron@permata.jpm.my
Tel: 05-4914137
Tarikh Beroperasi: 1 March 2013
Jumlah kanak-kanak: 16

Pusat Anak PERMATA Negara Chini

Felda Chini Timur 3, 26690 Chini, Pahang
Ketua pendidik: Ida Hayana binti Mohamed Idris
Emel: papnchinipermata@yahoo.com | chini@permata.jpm.my
Tel: 09-4571058
Faks: 09-4571053
Tarikh Beroperasi: 16 July 2007
Jumlah kanak-kanak: 35

Pusat Anak PERMATA Negara Kuantan

Astaka Village, 26060 Kuantan, Pahang
Ketua pendidik: Nurfathiah binti Mat Nang
Emel: papntanjunglumpur@yahoo.com | kuantan@permata.jpm.my
Tel: 09-5344142
Faks: 09-5344139

Pusat Anak PERMATA Negara Maran

Bersebelahan Perumahan Maran Damai, Luit 26500 Maran, Pahang
Ketua pendidik: Siti Latifah binti Muda
Emel: papnmaran@yahoo.com | maran@permata.jpm.my
Tel: 09-4771231
Faks: 09-4771230
Tarikh Beroperasi: 7 March 2011
Jumlah kanak-kanak: 20

Pusat Anak PERMATA Negara Mempaga

No 28, Felda Jaya Timur Mempaga, 28600 Karak, Pahang
Ketua pendidik: Nazzatul Izan Binti Abdul Aziz
Emel: papnmempaga_jpm@gmail.com | mempaga@permata.jpm.my
Tel: 09-2222406
Faks: 09-2222406
Tarikh Beroperasi: 5 March 2007
Jumlah kanak-kanak: 14

Pusat Anak PERMATA Negara Raub

Taman Amalina Lestari, 27600 Raub, Pahang
Ketua pendidik: Nurhafiza Binti Abd Halim
Emel: papnraub@yahoo.com | raub@permata.jpm.my
Tel: 09-3551675
Faks: 09-3551675
Tarikh Beroperasi: 1 August 2012
Jumlah kanak-kanak: 17

Pusat Anak PERMATA Negara Temerloh

Lot 1623, Jalan ¼, Taman Tualang Indah, 28400 Mentakab, Temerloh, Pahang
Ketua pendidik: Nur Hidayah binti Musa
Emel: papntemerloh@gmail.com | temerloh@permata.jpm.my
Tel: 09-2770775
Faks: 09-2773328
Jumlah kanak-kanak: 34

Post a Comment

0 Comments
* Please Don't Spam Here. All the Comments are Reviewed by Admin.